Kosmetické Studio OK

je pevnou a stabilní firmou působící v oblasti kosmetiky a péče o pleť (skin care). Od svého počátku v 90. letech se specializuje nejen na dekorativní kosmetiku, ale především na pomoc při odstraňování drobných dermatologických a kosmetických vad, jako je například akné, drobné jizvičky, projevy stárnoucí pleti apod.

 

Díky své dlouholeté působnosti tak můžeme svým zákaznicím zaručit nejen nejlepší péči ověřenými metodami a přípravky od předních světových kosmetických firem (Dr. Belter, Être Belle, Heitland Cosmetics...), ale také profesionální přístup a zvolení optimálních programů péče.

 

Součástí každého profesionálního ošetření je i využití nejmodernějších poznatků a trendů v oblasti kosmetiky a péče o pleť. Kosmetické Studio OK je účastníkem mnoha školení pro přední salony a studia v České Republice a tím také rozšiřuje pro své zákaznice paletu nejmodernějších certifikovaných služeb.

 

Pro dosažení optimálních výsledků je samozřejmostí nabídka ošetření přístrojovým vybavením, které patří v současné době mezi špičku v odborné kosmetice (BlueClear, diamantová vakuová mikrodermabraze, laserové skenery...).

 

Uvědomujeme si, že stejně důležité jako nabídka perfektních služeb je pro naše zákaznice i pohodlí a odpočinek při návštěvě svého oblíbeného kosmetického salónu. Proto nás snadno najdete přímo v centru Plzně v příjemném prostředí pasáže Enjoy Inn (Zbrojnická 4). Pro pocit komfortu je pak naše kosmetické studio vybavené ergonomickými lehátky a sedačkami.

 

Naším cílem není bezohledný zisk, ale prosperita založená na spokojenosti našich klientek, kterých si vážíme. Největší radostí je proto pocit z toho, že většina našich zákaznic nám již roky zůstává věrná.

 

Z historie

Pravidelně absolvujeme konference o současných trendech v líčení a módě, odborná školení a semináře a rozšiřujeme naše portfolio o nové moderní postupy v dekorativní kosmetice a péči o pleť.

 

 

2014

Certifikace moderních trendů Être-Belle.

2009

Certifikát v oboru VIZAŽISTA od asociace vizažistů a stylistů ČR.

pod vedením Petra Lukeše.

2006

Ocenění Významný partner firmy Heitland a Petre za dlouhodobou spolupráci a výborné výsledky v péči o pleť.

2001-2006

Pravidelná školení, kurzy o nových trendech v oboru kosmetiky u firem: Janssen cosmeceutical care, Dr. Belter, AHA kyseliny Heitland a Petre, Phyris, Artdeco aj.

2000

Certifikát v oboru Biostimulační a invazivní lasery v kosmetice a dermatologii, získaný v 1. laserovém centru Praha

 – ASKLEPION MUDr. Romana Šmuclera.

1994

Začala naše významná spolupráce a získání mnoha osvědčení s firmou Être-Belle.

1992

Absolvování soukromé školy Dr. I. Mauritzové v oboru péče o pleť, kosmetička, manikérka. Studium jsme úspěšně ukončily Kvalifikační zkouškou v roce 1995.

1992-93

 Vytvoření odborného manuálu anatomie obličejových a mimických svalů k přístrojům a následně pořádaná školení pro zdravotníky a kosmetičky v Institutu profesionální kosmetiky paní Olgy Knoblochové.

 

1.10. 1991

Založeno naše kosmetické Studio Ovská Krásná.

 

1991

Jako chirurgické sestry jsme absolvovaly kurz a získaly Certifikát od německé firmy na špičkové zdravotní a kosmetické přístroje, které byly původně nasazeny v úrazové a plastické chirurgii a dermatologii.

 

OTVÍRACÍ DOBA

PO - SO :  8.00-18.00*

*otvírací doba je pouze orientační a platí pouze na základě předchozí objednávky

 

KONTAKTY

T: 604 450 864

E : info@studiook.cz

A : Zbrojnická 4, 301 00 Plzeň

CENÍK

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

T: 604 450 864 | E: info@studiook.cz

SITEMAP

grafika VAGG.cz

CENÍK PDF