ODBORNÉ KOSMETICKÉ

SLUŽBY

Face-myolifting Cosmomed

Neinvazivní metoda elektrostimulačního ošetření  pleti - tzv. lifting bez skalpelu – „zvedání obličejových svalů“ (zkracování a zpevňování svalů). Certifikovaný přístroj pomocí elektronicky řízených impulzů stimuluje tvorbu kolagenových a elastinových vláken, eliminuje vrásky, vede k celkovému omlazení pokožky. Největší efekt je patrný na reliéfu kůže, kde dochází k vyhlazování vrásek, napnutí kůže a k celkovému vyčištění pleti v ošetřované oblasti. Face-myolifting mohou absolvovat i mladší klientky, pro které plastická operace ještě není vhodná a pleť se tak udržuje v požadované stavu. Efekt je patrný již po prvním ošetření pleti.

 

Face-myolifting je vhodné kombinovat s ošetřením ve spojení s ruční liftingovou masáží a aplikací kosmetiky HydroPeptide.

 

 

Face-myolifting zaručuje:

  1. Redukce vrásek
  2. Zpevnění kontury obličeje
  3. Lymfodrenáž
  4. Zůžení pórů
  5. Buněčnou aktivaci
  6. Zlepšení mikrocirkulace
  7. Obnovení úrovně hydratace
  8. Zesvětlení pleti
  9. Velmi výrazné zpomalení procesu stárnutí pokožky

Objednejte se ještě dnes na telefonu: 604 450 864

ELEKTRONICKÉ ČIŠTĚNÍ PLETI

je velmi účinné a šetrné. Nezanechává na pleti žádné pohmožděniny a nežádoucí červené skvrnky a zároveň nedochází (jako při jiných metodách - např.napařování aj.) k rozšíření pórů. A co to je elektronické čištění? Prostřednictvím přesně spolu sladěných intenzit proudových křivek a frekvencí je umožněna dokonalá optimalizace látkové výměny buněk a jsou odstraňovány škodlivé látky. Proto je tato metoda tak úspěšná převážně u akné, kdy lze dosáhnout rychlejšího úspěchu.

 

 

 

Elektronická  a manuální obličejová lymfodrenáž

Provádíme při městnání lymfy, kdy jsou odváděny škodlivé látky a tím se zlepšuje stav pleti (např. u akné, otoků víček a obličeje atd.). Předpokladem smysluplného a bezpečného provádění této metody je dokonalá znalost anatomie a funkce lymfatického systému, zejména stavby lymfatických cév a průběhu lymfatického řečiště.

 

 

 

Manuální lifting obličeje

Jemná, šetrná, ale zároveň uznávaná metoda lékařů z plastické chirurgie pro velmi efektní a regenerační techniku. Dochází k regeneraci, zlepšení metabolismu a zpevnění obličejových svalů. Liftingová masáž se zaměřuje na mimické svaly obličeje a působí tak na příčinu vrásek, přispívá k lepšímu vyživování pokožky i svalů.

 

 

Iontoforéza

Představujeme vám metodu, kterou se prostřednictvím galvanického proudu dostávají účinné látky iontoforézního preparátu hlouběji do kůže, než by bylo možné při pouhém vmasírování Tímto způsobem může pokožka získávat výživné látky snadněji a udrží si je delší dobu.

 

MESOSYSTEM – Chemické ošetření (peeling)

• MC CM Medical Cosmetics

Inovační řešení s mimořádnými výsledky. Ošetření je určeno pro hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti, odstranění vrásek, ošetření a léčbu akné, pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí pokožky.

 

MESO ANTIAGING - pro omlazení a fotoomlazení,
MESO LIFTING – pro hydrataci a výrazné zpevnění pleti, posiluje dermis a epidermis. Stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastinu. MESO WHITENING – pro zesvětlení pleti s pigmentací. Další jednosložkové i kombinované chemické peelingy přinášejí účinná řešení závažných kosmetických defektů.

 

Ruční masáž obličeje a dekoltu

Především vhodná pro zrychlení krevní cirkulace, zároveň zlepšuje tonus (vypnutí) kůže, podkoží a svalů. Vhodná pro relaxaci zákaznice.

 

 

Masky

Bez ošetření maskou by neměla odcházet z kosmetického studia žádná zákaznice. Je to nejen "tečka" po ošetření pleti, ale i nezbytná součást. Chrání pleť před znečištěním,vyživuje jí a u speciálních liftových "odlitkových" nebo thermomasek dodá pleti i konečný a viditelný efekt.

 

 

Peeling

je odstraňování odumřelých buněk z povrchu pokožky několika způsoby a s různou účinností. Peeling volíme podle typu pleti: enzymatický, AHA kyseliny, přístrojové brusné kotouče atd.

 

 

Depilace

v obličejových partiích pomocí teplé pryskyřice. Při opakované aplikaci se omezuje růst chloupků.

 

 

Barvení řas a obočí

Používáme hypoalergení barvy s regenerací, které umožňují i častější barvení bez dráždění očí a poškození řas.

 

 

Úprava a tvarování obočí

podle typu obličeje a módních trendů.

 

 

 

Poradenská služba

Poradíme vám jak o pleť pečovat, jaký typ pleti máte a jakou kosmetiku zvolit. Tuto službu provádíme pro naše zákaznice zdarma.

 

Péče o tělo a svaly

je důležitou součástí kompletní kosmetické péče, a proto vám nabízíme ještě jednu službu:

REIZSTRÖM - přístroj na zeštíhlení postavy a zpevnění svalů pomocí dráždivých proudů. Kúra se skládá z 10ti návštěv po 45ti minutách, a to 3krát v týdnu.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

T: 604 450 864 | E: info@studiook.cz

SITEMAP

grafika VAGG.cz

CENÍK PDF