Kvalitní kosmetické

PŘÍPRAVKY

HydroPeptide

je americká značka kosmetiky zaměřující se na anti-age péči. V kosmetice HydroPeptide je použito více než 60 různých enkapsulovaných peptidů, rostlinné kmenové buňky, růstové faktory, kyselina hyaluronová a další účinné látky. Proto přípravky pomáhají zachovat pokožku mladistvou, svěží, bez vrásek a pigmentových skvrn. Peptidy jsou organismu vlastní látky, proto nezpůsobují žádné podráždění. Jsou vysoce hygroskopické - dokáží vázat velké množství vody, čímž poskytují liftingový efekt.

 

Kosmetika HydoPeptide se používá na klinikách a odborných kosmetických pracovištích v kombinaci s elektronickými přístroji, lasery a iontoforézou. Tak je zaručen vynikající výsledek nechurirgickeho faceliftingu, kdy cílené ošetření mikroproudem pomáhá pokožku zpevnit a snižuje její ochabováni aktivací kolagenu.

 

Našim zákaznicím poradíme s výběrem kosmetiky HydoPeptide pro domácí ošetření podle stavu a typu pokožky. Zároveň jim poskytujeme výhodné slevy na domácí produkty a při kompletním ošetření v salonu HydroPeptidovou “rekonstrukci”(obnovu) buněk zdarma.

 

Dr. Grandel kosmetik

získala cenu BEAUTY FORUM AWARDS za 1. místo v kategorii profesionální kosmetiky.

 

ELEMENTS  OF NATURE - je ekologická přírodní kosmetika, srdcem této řady je EPIGRAN - multiaktivní koncentrát účinných látek z pšeničných klíčků a rostlinných enzymů. Výrobky neobsahují konzervační látky, parabeny, minerální oleje,  parafíny, silikony, syntetická barviva, vůně, ropné složky, PEG emulgátory.

Všechny várobky mají ECO CONTROL CERTIFIKAT.

 

TIMELESS - jedinečná omlazující péče, podporuje pevné obrysy a mladistvý vzhled. Dokáže pokožku vyplnit zevnitř a vytvořit tak "pusch-up" efekt.

 

NUTRI SENSATION - regenerační péče pro náročnou pleť, vyhlazuje, hydratuje a zvyšuje její obranyschopnost.

 

HYDRO AKTIVE - "inteligentní" hydratační péče pro suchou i smíšebou pleť, dokonale hydratuje do hloubky a obnovuje přirozenou vlhkost pleti, snižuje pocit napětí a redukuje suché vrásky.

 

BEAUTYGEN - nejúčinnější anti-ageing v profesionální kosmetice, obnovuje buněčnou DNA.

 

PERFORMACE 3D - skutečná alternativa vyplnění vrásek bez použití injekcí. Podporuje pružnost a pevnost pokožky.

 

 

rosa graf

je kosmetika, která se zaměřuje na jednotlivé typy pleti a jejich problémy velmi podrobně.

Aminta med - na problémovou pleť

  • Erbana - pro smíšenou pleť
  • Alegra- pro suchou a náročnou pleť
  • Rosana - pro suchou a citlivou pleť
  • Exalia - pro zralou pleť
  • Forty plus - řada 40 +, proti prvním příznakům hormonálního stárnutí pleti
  • Blue LIne - kosmetika s  collagenem a elastinem
  • Couperose - pro pleť , kde se objevují zarudlá místa v obličeji (na tvářích), kdy cévní stěny Jsou oslabené a průsvitné.
  • TEATIME - antistres řada ze zeleného čaje posiluje obranyschopnost těla
  • Thalasso - mořská kosmetika
  • Helix Aspersa - přírodní produkt z hlemýždího extraktu s kolagenem

Bio Kur

Přírodní bylinná kosmetika, která nabízí vynikající odličovací a tonizační příptavky, hydratační, výživné pleťové krémy, masky a speciální léčebné produkty. Velmi oblíbený je ROZRAZIL - směs účinných látek pro rychlejší hojení akné.

 

 

Vaše pleť

může ukazovat stav vnitřních orgánů nebo celkovou fyzickou a psychickou kondici? Ke krásnému stavu pleti vám nepomohou jenom zkrášlující přípravky, musíte se naučit správným způsobům života.

 

 

Akné

se v závislosti na hormonálních změnách projevuje především v období puberty a za život se vyskytne nejméně u 85% populace. Tato kožní nemoc se projevuje ucpáním a zanícením kožních pórů a následně na to může způsobit i drobné jizvičky či při vážnějších a častějších projevech i zvrásnění a těžko napravitelné poškození kůže.

 

Další důležitou roli hraje při tvorbě akné také vnější prostředí nebo některé "vnitřní jedy", kterých se skrze kožní póry tělo pokouší zbavit. Všechny tyto faktory mohou zapříčinit vznik akné prakticky v kterémkoliv věku nebo mohou způsobit tzv. relaps (návrat akné).

 

Často může být akné zapříčiněno hormonálními výkyvy (nová antikoncepce, těhotenství...). Všechny tyto faktory je proto nutné dobře zvážit pokud chceme akné systematicky léčit a pokud to jde, vyvarovat se jednání zhoršujicích tyto problémy. Zároveň je dobré navštívit odborníka (profesionální kosmetické studio nebo dermatologa) pro maximální omezení a hojení následků akné a zvolení optimálního ošetření pleti.

 

Výrazně upozorňujeme, že v takových případech, kdy se akné objeví, není vhodné experimentovat "na vlastní pěst" a zkoušet na sobě nejrůznější rádoby "ověřené" produkty . Jedná se o vaši pleť a krásu a v takovém případě je opravdu lepší vyžádat si radu zkušeného profesionála nežli riskovat zhoršení či dokonce nenávratné poškození pleti ve formě hlubokých jizev, kde jedinou záchranou je pak invazivní operativní léčba.

ÊTRE-BELLE

Německá značka Être Belle s 30ti letou tradicí je po celém světě synonymem pro kvalitní pleťové produkty.

 

Basic - jemná a šetrná péče pro ochranu a regeneraci pleti nad 25 let.

 

Aloe Vera s mořskými řasami - velmi účinná řada pro smíšenou pleť nad 25 let s nároky  na obnovu a regeneraci.

 

Sensi plus+ je řada pro citlivou až přecitlivělou reaktivní pleť.

 

Purity Intenze - multiaktivní a vysoce účinná péče o nečistou pleť.

 

Hyaluronic3 - exkluzivní řada s kyselinou hyaluronovou pro doplnění vlhkosti v pleti.

 

Energy - revitalizační vitamínová řada pro unavenou pleť.

 

Time Control - liftingová péče pro zralou pleť.

 

Golden Skin Caviar - luxusní řada se zlatem a kaviárem.

 

Skinvision - technologie kmenových buněk.

 

Pure White - péče pro depigmentace.

 

Platinmen - Luxusní pánská řada s Whisky a platinou.

 

 

 

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

T: 604 450 864 | E: info@studiook.cz

SITEMAP

grafika VAGG.cz

CENÍK PDF