Profesionální kosmetické

PŘÍSTROJE

Mezoterapie MESO RE-VITAL

Tato metoda využívá techniku mikroperforací do pokožky pro komplexní regeneraci a omlazení. Díky tomu pak není narozdíl od ostatních metod překážkou epidermální struktura, účinné látky pronikají přes epidermis a rovnoměrně se rozptylují v kůži.

 

Meso Re-Vital cartridge jsou na povrchu pokryty
18 mikrojehličkami, které perforují pokožku velmi šetrným způsobem. Mikrojehličky umožňují propíchnutí kůže až do aktivní hloubky 0,3 mm, čímž nenaruší cévní systém. Tento druh mošetření může být prováděn pouze v klinikách estetické medicíny a specializovaných kosmetických salonech.

 

Diamantová vakuová mikrodermabraze

V současné době se tato technika dostala na špičku estetické dermatologie a je nejžádanější neinvazivní metodou. Jde o kombinaci jemného mechanického obrušování aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí různé hrubosti a vakuového sání, které zajistí správný kontakt s kůží a odsátí reziduí kožních buněk. Zároveň zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Diamantová dermabraze si poradí s pigmentovými skvrnami i rozšířenými póry, zjemní jizvy po akné, ovlivňuje i jemné vrásky.

 

Mikrodermabraze se zejména využívá pro:

  • vyhlazení jemných vrásek
  • odstranění jizviček po akné
  • hluboké čištění pórů
  • odstranění povrchových pigmentových skvrn
  • rejuvenace a regenerace pleti

BlueClear

Vysoce účinný přístroj na ošetření akné a pleti poškozené tímto onemocněním. Blueclear vyzařuje modré světlo s frekvencí 430nm, které zabíjí bakterie způsobující akné (propionibacterium acnes).

 

Blueclear má také sekundární funkci, a tou je bioelektricita. Je to mikroproud, který je podobný transmembrálnímu proudu nacházejícím se v buňkách. Tento proud podporuje akceleraci metabolismu a regeneraci buněk.

 

Laserový automatický scanner CCM Line Scan

Zaručuje rovnoměrné nasvícení plochy. Monochramické a koherentní světlo laseru zvyšuje metabolismus tkáně, léčí zánětlivé procesy, snižuje svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek. Regenerace buněk se projevuje celkovým omlazením pleti

 

Věděli jste, že...

Laser používaný v kosmetice je světlo s vysoce vyváženými světelnými a průnikovými vlastnostmi pro hloubkové neinvazivní ošetření pleti? Ačkoliv živočišná buňka není schopná tak kvalitně zpracovávat běžné denní světlo a přeměňovat ho na potřebnou energii jako například buňka rostlinná, dokáže velmi efektivně využít právě světla z laserového zdroje. To po průniku buněčnou stěnou vybudí buněčný metabolimus, kde se tato světelná energie okamžitě přemění na energii buňky a zároveň tak zvýši propustnost buněčných membrán. To vede nejen k lepší výživě, ale především k rychlejšímu dělení, což se projevuje právě výrazným urychlením hojení ran.

 

 

Aloe Laser mask

Tato maska má zesilující efekt na využití laserového světla při ošetření pleti. To snáze proniká do hloubky tkáně kam se díky této vysoce hydratační masce spolu s extraktem z Aloe Vera a provitamínem B5 dostává i Panthenol. Ten výborně působí jak proti projevům stárnoucí pleti, tak preventivně proti vzniku vrásek a díky své schopnosti zvýšit vlastnosti pokožky pro zadržování vody tak zaručuje pružnější pleť.

 

 

Myolifting

Přístroje na čištění pleti, zpevnění obličejových svalů a tkání, lymfodrenáž.

 

 

Reizström

Přístroje na zpevnění a zeštíhlení postavy.

 

 

Iontoforéza

Prostřednictvím galvanického proudu se dostávají účinné látky hlouběji do kůže...

 

Bioptronová lampa

Jedná se o polarizované světlo, které působí tam, kde jsou poškozené buňky a zrychluje proces hojení a regenerace.

 

 

Peeling přístrojový

Pomocí několika druhů kotoučů a rychlostí můžeme odstranit odumřelé vrstvy pokožky rovnoměrně a bez poškození pleti.

 

 

 

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

si můžete u nás zakoupit pro své nejdražší v jakékoliv hodnotě, ať již k významnému výročí, svátku či jen tak pro radost.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

T: 604 450 864 | E: info@studiook.cz

SITEMAP

grafika VAGG.cz

CENÍK PDF